تحویل اکسپرس چیست؟

مسافت‌های طولانی شهر به شهر یا روستاها که امکان ارسال سریع با بالاترین سرعت ممکن را فراهم می‌کند، پست اکسپرس یا پست سریع گفته می‌شود.

روش‌های تحویل سفارش

روش‌های تحویل سفارش براساس سیاست‌های فروشگاه تعیین می‌شود. امکان 5 نوع ارسال برای فروشگاه دلونگی مارکت در نظر گرفته شده است.

  1. پست تیپاکس
  2. پست پیشتاز
  3. پست سفارشی
  4. پیک موتوری
  5. ارسال رایگان: به منظور کسب اعتماد مشتریان عزیز و احترام به حق مشتریان گرامی ارسال رایگان توسط فروشگاه دلونگی مارکت انجام می‌گیرد.

سرعت خرید و لذت یک خرید به یادماندنی را لمس کنید.

فروشگاه دلونگی مارکت با شرایط ارسال سریع و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است.

پست پیشتاز
تحویل اکسپرس
  • سفارشات تهران

سفارش در شهر تهران در بازه‌ی زمانی 10 الی 20 مطابق به درخواست مشتری تحویل داده خواهد شد.

  • سفارشات کرج

سفارش‌ها در شهر کرج، مطابق بازه‌ی زمانی که از طرف دلونگی مارکت با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، همان روز یا روز بعد موکول می‌شود.

  • سفارشات سایر شهرها

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شود، در روز بعد وجود دارد. سفارش‌های که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شدند، در اولین روزکاری پردازش خواهد شد.

نحوه تحویل گرفتن کالا برای مشتریان تهران

در مورد تحویل گرفتن کالا مشتریان شهر تهران موظفند در زمان تحویل کالا، با توجه به صحت و سلامت ظاهری، کالا را از نظر تست برقی نیز بررسی نماید و این امکان فقط برای چک کردن دستگاه بوده و در صورت عدم به این موضوع بدین معناست که اگر مشتری از دستگاه استفاده کند امکان بازگشت کالا را ندارد و فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال آن را نمی‌پذیرد. لازم به ذکر است که در صورت مشکل، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به پشتیبانی اطلاع دهد.

نحوه تحویل گرفتن کالا برای مشتریان شهرستان

در زمان ارسال کالا، مشتریان محترم موظف هستند قبل از امضاء رسید تحویل کالا از صحت و سلامت ظاهری کالاها مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر صحت و سلامت دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، همان روز موضوع را به فروشگاه اطلاع دهند و جهت اطمینان خاطر از کارکرد فنی دستگاه با خدمات پشتیبانی کالا تماس گرفته شود. 

هزینه ارسال

مشتریانی که تصمیم به تعویض کالا را بنا به دلایلی غیر از ایراد فنی و ظاهری دارد، هزینه ارسال کالا به فروشگاه و تحویل کالا، از مشتری دریافت خواهد شد و فقط هزینه ارسال کالا برای دفعه اول رایگان خواهد بود.