ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت نامه اصل بودن کالا

امنیت خاطر مشتریان در خرید اینترنتی حرف اول را می‌زند. اصالت تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دلونگی مارکت کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات محصول برابری می‌کند و کاملا اصل بوده و کلیه خدمات را نیز پشتیبانی می‌کند.

فروشگاه اینترنتی دلونگی مارکت

نمایندگی دلونگی مارکت دارای مجوز رسمی فعالیت از مرکز توسعه تجارت اکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. همچنین فروشگاه دلونگی مارکت دارای برند و شرکت ثبت شده، دفتر مرکزی فروش، انبار و به تعداد دو فروشگاه در بازار لوازم خانگی امین‌حضور بوده و روزانه سفارشات زیادی را به سراسر کشور ارسال می‌کند.

تمام مراکز شرکتی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آن‌ها در سایت این کمپانی ذکر شده، باید دارای گارانتی و بر اصل بودن کالای خود اطمینان خاطر کنند و ارائه دهند. بنابراین گارانتی و تضمین اصالت کالا اینگونه شرکت‌ها معتبر محسوب می‌شود. تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه دلونگی مارکت توسط نمایندگی رسمی دلونگی در ایران گارانتی شده است.

لازم به ذکر است که کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به مشتری و عدم استفاده از مهلت 24 ساعت ضمانت بازگشت کالا در صورتی که با هرگونه ایراد فیزیکی، نقص فنی و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و دلونگی مارکت هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. در نتیجه کلیه کالاهایی که در فروشگاه دلونگی مارکت به فروش می‌رسد، اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده، تقلبی، نامرغوب و غیر اصلی و یا فاقد گارانتی در سایت ما به فروش نمی‌رسد. از طرفی تمام کالاهای موجود در فروشگاه از مراکز اصل، رسمی و قانونی کالا تهیه می‌شود و هیچ‌گونه دخل تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آن‌ها صورت نگرفته است.