پر تکرارترین پرسش‌های کاربران

سیستم هوشمند دلونگی مارکت، پس از بررسی حساب کاربری در صورتی که صاحب آن مشتری جدید دلونگی مارکت باشد، امکان استفاده از کد تخفیف خرید اول را ایجاد می‌کند و به کاربر متن زیر را اعلام می‌کند:

کدتخفیف وارد شده، تنها برای کاربران جدید قابل استفاده می‌باشد و طبق بررسی‌های انجام شده شما به عنوان کاربر جدید شناسایی نشدید.

فروشگاه دلونگی مارکت برای افزایش سرعت پاسخ گویی به مشتریان با دریافت شماره سفارش یا همان کد DKC این امکان رو ایجاد کرده که در زمان کمتر شما به نتیجه مورد نظر خود برسید.

به همین دلیل الزامی قبل از تماس با تیم پشتیبانی دلونگی مارکت، از طریق آخرین پیامکی که زمان خرید برای شما ارسال شده، کد سفارش خودتان را بدانید.

جواب خیر است، به دلیل نوسانات ارزی بازار فروش اقساطی امکان پذیر نیست، چک کارمندی هم پذیرفته نمی‌شود.

در صورت ارسال به تهران اگر کالا دچار نقص فنی، برقی و شکستگی باشد، مشتری 24 ساعت مهلت برگشت کالا را دارد.

همچنین در صورت ارسال به شهرستان طبق در خواست مشتری ارسال کالا از طریق باربری، پست و تیپاکس انجام شود، زمانی که کالا دچار شکستگی شده باشد، تیم پشتیبانی دلونگی مارکت هیچ وظیفه‌ای در قبال برگشت محصول را ندارد و مشتری باید از طریق حمل و نقل انتخابی که درخواست کرده پیگیری کند، اما اگر کالا دچار نقص فنی و برقی باشد، مشتری 24 ساعت مهلت برگشت کالا را دارد و فروشگاه دلونگی مارکت موظف به پیگیری برگشت سفارش مشتری می‌باشد.

امروزه توجه به کیفیت و اصل بودن کالا از مهمترین وظایف فروشندگان کالا است و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد.
در همین راستا فروشگاه دلونگی مارکت مفتخر به ارائه سرویس در اسرع وقت به مشتریان گرامی می باشد.

  • زمان فعال شدن گارانتی کالا از تاریخ فاکتور شروع می‌شود.

هر گونه استفاده، نگهداری و کارکرد ناصحیح و خارج ساختن محصول از شکل اصلی و عادی خود، همینطور هرگونه دستکاری محصول و اقدام به سرویس، تعمیر یا تغییر توسط افراد نابلد و غیر مجاز گارانتی دستگاه را باطل می‌کند.

شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود سفارش یا مرسوله ایی که از ارسال آن منصرف شدید را لغو نمایید.

درصورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را توسط سایت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: 

https://tracking.post.ir/

درصورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را توسط سایت تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tipaxco.com/